Çözüm Ortaklarımız

Dell

Dell

Sunucu

Dell, Teksas merkezli, Lenovo ve HP'nin ardından dünyanın en büyük ikinci kişisel bilgisayar üreticisidir. Aynı zamanda sunucu ve diğer ağ birleşenleri, veri depolama donanımı, yazılım, ve KDA gibi yan bileşenler üreten firma, dünya genelinde 100.000 kişiye iş olanağı sağlamaktadır.

HKare Bilgisayar

HKare Bilgisayar

Bilgisayar

Hkare Bilgisayar İzmir ve çevresinde OEM parça tedariği konusunda önemli bir tedarikçidir.

HP

HP

Sunucu

Hewlett-Packard Şirketi, merkezi ABD'de Palo Alto, Kaliforniya'da bulunan çok büyük bir uluslararası şirkettir. Bilgi işlem, baskı sistemleri ve sayısal görüntüleme donanımları üreticisidir.

Microsoft

Microsoft

Yazılım

Microsoft Corporation, ABD merkezli bir çok uluslu teknoloji şirketidir. Bilgisayar yazılımları, elektronik cihazlar, kişisel bilgisayarlar ve bilişim hizmetleri geliştirir, üretir, lisanslar ve satar

Sağlığa Bakış

Sağlığa Bakış

Reklam

Sağlığa Bakış Dergisi, sağlık sektöründeki gelişmeleri okuyucularına en sağlıklı şekilde ulaştırabilmek adına yayın hayatına başlamıştır. Peg Medya Basın - Yayın, Dağıtım ve Organizasyon Hizmetleri tarafından hazırlanan dergi, zamanla sektör içi iletişim yayını haline gelmiştir. 

Pazar Tekno

Pazar Tekno

Oem

TEKNONET TEKNOLOJİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ kuruluşu olan pazartekno.com' Türkiye geneli en uygun ve hızlı tedarik sağlayan Bilgisayar ve Bilgisayar parçaları dağıtıcısıdır.

Peg Medya

Peg Medya

Reklam

Peg Medya 2011 yılında Raşide Sinem Gürocak tarafından kurulan binlerce mutlu müşterisi olan İzmir merkezli dijital reklam firmasıdır.

Kullanıcı Adı

Şifre

Giriş Başarılı
Giriş Başarısız. Lütfen Bilgilerinizi Kontrol Edin.